136. Lodě na moři
signováno monogram JM vpravo dole, rámováno
Technika: olej na překližce
Šířka: 36,5 cm, výška: 27 cm, rámování: 34 x 44
Konec dražby: 08.10.2024 20:45 SELČ
Zbývá: 17d 9h 16m 13s
Vyvolávací cena: 500 Kč