Opuštěná plachetnice
Signováno vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na sololitu
Šířka: 53 cm, výška: 25,5 cm, rámování: 34 x 61,5 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 11.07.2024 20:49 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč