Geradico
signováno a datováno vpravo dola
Technika: kombinovaná technika, datace: 1977
Šířka: 48,5 cm, výška: 37 cm, rámování: volný list
Stav: poškozeno
Konec dražby: 20.08.2024 20:33 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč