Chalupa v lse
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 64 cm, výška: 50 cm, rámování: 57,5 x 71
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 04.06.2024 20:49 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 000 Kč