Watermouth
signováno a název vpravo dole, zaskleno, rámováno
Technika: tempera
Šířka: 32 cm, výška: 21 cm, rámování: 26,5 x 37
Konec dražby: 21.08.2024 20:33 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč