134. Ulice na Malé Straně

Signováno vpravo dole, zaskleno a rámováno.
Technika: akvarel
Šířka: 14,5 cm, výška: 24 cm, rámování: 42,5 x 28

Konec dražby: 07.10.2024 20:44 SELČ

Zbývá: 17d 15h 58m 7s

Vyvolávací cena: 500 Kč