Portrét
datováno a signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Technika: tempera, materiál: na kartonu, datace: 1976
Šířka: 40 cm, výška: 48 cm, rámování: 54 x 46 cm
Konec dražby: 11.09.2024 20:44 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč