Cestou do vesnice
Nesignováno, nerámováno.
Technika: olej na plátně
Šířka: 60,5 cm, výška: 48,5 cm
Konec dražby: 11.07.2024 20:49 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 800 Kč