Zámek u jezera
Rámováno.
Technika: olej na plátně
Šířka: 65 cm, výška: 47 cm, rámování: 58 x 76 cm
Stav: silně poškozená malba
Konec dražby: 06.06.2024 20:59 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč