Volavka
Ručně vyšívaný obraz na hedvábí, zaskleno, rámováno
Materiál: vyšívaný obraz
Šířka: 39 cm, výška: 55 cm, rámování: 78 x 48 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 11.09.2024 20:43 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč