Hrad
Rámováno v blondelovém rámu.
Technika: olej na plátně, datace: 19. stol.
Šířka: 66 cm, výška: 53 cm, rámování: 71 x 84 cm
Stav: silně poškozená malba
Konec dražby: 06.06.2024 20:58 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč