Kvetoucí sad
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: tempera
Šířka: 68 cm, výška: 48,5 cm, rámování: 57,5 x 77,5
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 22.10.2023 15:43 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 350 Kč