Akt
datováno a signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: suchá jehla, datace: 1985
Šířka: 14 cm, výška: 20 cm, rámování: 34 x 27 cm
Konec dražby: 11.09.2024 20:43 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč