Domky
Signováno a datováno vlevo dole
Technika: olej na sololitu, datace: 1945
Šířka: 35 cm, výška: 27,5 cm, rámování: 35 x 43 cm
Stav: mírně poškozený rám
Konec dražby: 04.06.2024 20:09 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 750 Kč