Lesní požár
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na překližce
Šířka: 38 cm, výška: 38,5 cm, rámování: 48,5 x 48,5
Konec dražby: 04.06.2024 20:47 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč