129. Březový háj
Signováno vlevo dole, rámováno.
Technika: olej na kartonu
Šířka: 34 cm, výška: 44,5 cm, rámování: 56 x 46 cm
Konec dražby: 09.10.2024 20:42 SELČ
Zbývá: 18d 9h 14m 24s
Vyvolávací cena: 700 Kč