U hájenky
protržené plátno, datováno a signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1904
Šířka: 82 cm, výška: 55 cm, rámování: 65 x 91 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 11.09.2024 20:42 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 800 Kč