Motiv z Orientu
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 60 cm, výška: 40 cm, rámování: 67 x 47 cm
Konec dražby: 09.09.2024 20:47 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč