Zátiší s jablky
signováno vlevo dole, lištováno
Technika: olej na překližce
Šířka: 102 cm, výška: 41,5 cm, rámování: 43 x 103 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 11.09.2024 20:42 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč