V podhradí
Signováno vpravo dole, značeno, paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: akvarel
Šířka: 29,5 cm, výška: 38,5 cm, rámování: 54,5 x 45
Konec dražby: 06.08.2024 20:47 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč