Švestky v Kunovicích
popis vlevo dole, zaskleno, zarámováno
Technika: akvarel, datace: 1921
Šířka: 32,5 cm, výška: 101,5 cm, rámování: 105 x 36,5
Konec dražby: 03.06.2024 20:51 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč