127. Město
Zaskleno.
Technika: akvarel
Šířka: 40,5 cm, výška: 30 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 07.10.2024 20:42 SELČ
Zbývá: 17d 15h 51m 59s
Vyvolávací cena: 600 Kč