Soudce
signováno EKN a datováno zespodu sošky
Materiál: dřevo, datace: 1969
Šířka: 5 cm, výška: 20 cm
Konec dražby: 19.08.2024 20:31 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč