125. Na moři
Signováno vpravo dole, zaskleno a rámováno.
Technika: olej na plátně
Šířka: 37 cm, výška: 18 cm, rámování: 31,5 x 50,5
Konec dražby: 07.10.2024 20:41 SELČ
Zbývá: 17d 15h 57m 46s
Vyvolávací cena: 700 Kč