Domy
nesignováno, rámováno
Technika: olej na dřevě
Šířka: 19 cm, výška: 30 cm, rámování: 39 x 27 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 22.10.2023 15:41 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 200 Kč