Zasněžené chalupy
signováno vlevo uprostřed, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: kombinovaná technika, datace: 1931
Šířka: 31 cm, výška: 23 cm, rámování: 43 x 50 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 11.09.2024 20:41 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč