124. Pobřeží, konvolut 2ks
Rámováno.
Technika: olej na kartonu, datace: 1905
Šířka: 38,5 cm, výška: 25,5 cm, rámování: 31 x 43,5
Konec dražby: 07.10.2024 20:41 SELČ
Zbývá: 17d 16h 3m 15s
Vyvolávací cena: 700 Kč