Zátoka
signováno a datováno vpravo dole
Technika: akvarel, datace: 1975
Šířka: 45 cm, výška: 34 cm, rámování: volný list
Stav: poškozeno
Konec dražby: 20.08.2024 20:30 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč