Kytice
signováno vpravo dole, rámováno v blondelovém rámu
Šířka: 39,5 cm, výška: 49,5 cm, rámování: 56 x 46 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 11.09.2024 20:40 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč