Hory
Technika: olej na plátně
Šířka: 50 cm, výška: 50,5 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 09.09.2024 20:45 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 100 Kč