Svatá Marie s Ježíškem

Polychromovaná dřevořezbovaná plastická ikona. Zaskleno a rámováno. Osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty přiloženo.
Technika: kombinovaná technika, datace: Počátek 19. stol.
Šířka: 15 cm, výška: 21 cm, rámování: 27,5 x 22
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 17.10.2023 21:35 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč