Obnažená dívka
rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 27 cm, výška: 40 cm, rámování: 54 x 41 cm
Konec dražby: 11.09.2024 20:40 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč