Na samotě
signováno vlevo dole
Šířka: 61,5 cm, výška: 46 cm, rámování: volný list
Stav: poškozeno
Konec dražby: 20.08.2024 20:30 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč