Dům za rybníkem
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 67 cm, výška: 31,5 cm, rámování: 56,5 x 94
Stav: poškozená malba
Konec dražby: 04.06.2024 20:45 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 500 Kč