120. Kaple pod horou
Signováno vpravo dole, zaskleno.
Technika: akvarel
Šířka: 32 cm, výška: 30 cm
Konec dražby: 07.10.2024 20:39 SELČ
Zbývá: 17d 18h 32m 7s
Vyvolávací cena: 600 Kč