Věž kostela
Signováno, paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: suchá jehla
Šířka: 12,5 cm, výška: 16 cm, rámování: 38 x 29,5
Konec dražby: 09.09.2024 20:44 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč