Neptunova kašna
signováno
Technika: akvarel
Šířka: 61,5 cm, výška: 48,5 cm, rámování: volný list
Stav: poškozeno
Konec dražby: 20.08.2024 20:29 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč