Dívka z profilu
zaskleno, rámováno
Technika: kresba
Šířka: 21 cm, výška: 33,5 cm, rámování: 38 x 24,5
Stav: poškozeno
Konec dražby: 22.10.2023 15:39 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč