Krajina
signováno vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na sololitu
Šířka: 90 cm, výška: 32 cm, rámování: 37 x 95 cm
Konec dražby: 21.08.2024 20:29 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč