Hora
signováno a datováno
Technika: akvarel, datace: 1976
Šířka: 51 cm, výška: 33 cm, rámování: volný list
Stav: poškozeno
Konec dražby: 20.08.2024 20:29 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč