117. Dětské hřiště
Signováno a datováno vpravo dole, zaskleno.
Technika: olej na kartonu, datace: 1962
Šířka: 46,5 cm, výška: 36 cm
Konec dražby: 07.10.2024 20:38 SELČ
Zbývá: 17d 18h 30m 46s
Vyvolávací cena: 700 Kč