Abstraktní kompozice
Signováno vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na sololitu
Šířka: 39,5 cm, výška: 56 cm, rámování: 62,5 x 46
Stav: poškozeno
Konec dražby: 06.08.2024 20:43 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč