Sv. Jan Nepomucký 105cm
polychromovaná dřevořezba svatého, polychromie poškozena, ve dřevě praskliny. Osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty přiloženo.
Materiál: dřevo, datace: 19. - 20. stol.
Výška: 105 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 17.10.2023 21:49 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 7 500 Kč