Dvorní pár
Domalovaná výšivka na hedvábí, signováno uprostřed dole, zaskleno a rámováno.
Rámování: 36 x 45 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 11.09.2024 20:38 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč