"Zataženo večera"
Na reversu autorský přípis a razítko.
Technika: olej na kartonu, datace: 1948
Šířka: 31,5 cm, výška: 16 cm, rámování: 30 x 39,5
Stav: poškozeno
Konec dražby: 21.08.2024 20:28 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč