Příběh
Částečně signováno, zaskleno a rámováno.
Technika: koláž
Šířka: 19 cm, výška: 20,5 cm, rámování: 32,5 x 26,5
Stav: poškozeno
Konec dražby: 09.09.2024 20:42 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč