114. Potok za vsí - XL Formát
signováno vlevo dole nečitelně, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 94 cm, výška: 75 cm, rámování: 86 x 106
Konec dražby: 08.10.2024 20:37 SELČ
Zbývá: 17d 8h 4m 29s
Vyvolávací cena: 5 500 Kč