Pastevec
Signováno vlevo dole, rámováno.
Technika: olej na plátně
Šířka: 80,5 cm, výška: 60,5 cm, rámování: 83 x 103 pošk.
Konec dražby: 06.08.2024 20:42 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 500 Kč