Pohled do krajiny
Signováno vpravo dole.
Technika: akvarel, materiál: karton
Šířka: 41,5 cm, výška: 25 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 21.08.2024 20:28 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč