Smutek
signováno a datováno vpravo dole, na reversu autorský přípis
Technika: tempera, materiál: karton, datace: 1921
Šířka: 35 cm, výška: 44 cm
Konec dražby: 10.07.2024 20:42 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč